O firmie

Jesteśmy nietypową księgarnią, bo nie tylko sprzedajemy książki ale także je pisze i wydajemy samodzielnie. Oferujemy nie tylko klasyczne książki ale także e booki w trzech formatach PDF, MOBI i EPUB.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez mail:  ksiegarnia.zdanowicz@pro.onet.pl


Od razu także informuję, że moich książek - sygnowanych moim nazwiskiem, nie kupisz w sieci EMPiK (zabójcze stawki), oraz MATRAS( z powodów których tu nie wymienię, aby nie być ciąganym przez sądy). I jeszcze jedna sprawa którą tu muszę poruszyć otwarcie: Jestem całkowicie za jak najszybszym przyjęciem przez polski parlament "Ustawy o książce" - bo tylko ona może jeszcze uratować polskie księgarstwo.

Zapewne każdy oczekuję, że napiszę teraz kilka słów o sobie i swojej księgarni, a przecież jak powszechnie wiadomo. najgorzej jest właśnie pisać o sobie. Szczególnie jeśli się nie jest politykiem, ani nie ma się takich inklinacji. Przecież nikt zdrowy psychicznie nie napisze p sobie źle a dobre słowa przeważnie zostawiamy innym do powiedzenia. Cokolwiek więc napiszę będzie wyglądało "dziwne" ale ponieważ jestem dość nietypowym człowiekiem, więc może jednak kilka słów o sobie...
Jestem księgarzem od prawie 40 lat (a może byłem, jak twierdzi wielu moich dawnych kolegów zza lady), bo przecież w roku 2006 - w obliczu zawirowań na rynku księgarskim spowodowanych niedorzecznymi pomysłami urzędników MEN- postanowiłem zmienić co nieco w swoim życiu i działalności. Po pierwsze zamknąłem klasyczną księgarnię, a skupiłem się na działalności w Internecie - i nie żałuję, bo wreszcie mam więcej czasu dla siebie i swoich planów, a życie jest tylko jedno i nikt nam nie pozwoli przeżyć go jeszcze raz. Po drugie mogę wreszcie spełniać swoje marzenia, a mam ich trochę - fotografia, konie, pisanie... O pierwszych dwóch nie ma co za dużo pisać pisać, o ostatnim należy coś wspomnieć. Pod wpływem "pewnych " wydarzeń, o których nie mogę tu wspomnieć, powstała książka o pobycie naszych żołnierzy na misji w Iraku. Ponieważ książki "na poważnie" piszą przeważnie wyżsi oficerowie , gdzie zawsze piszący są przedstawieni jak sól armii i jedyni odpowiedzialni, postanowiłem opowiedzieć historię z pozycji szeregowego który pojechał na misję i swoje tam przeżył. Co do reszty, pozwólmy niech bohaterowie sami opowiedzą swoje historie. W zamierzeniach miała to być pojedyncza książka, ale wobec napływu informacji i podpowiedzi od moich przyjaciół z wojska - NFoW - powstaną dodatkowe tomy.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam nie tylko do przeczytania,ale także do wyrażenia swojej opinii."
Książki autorstwa Władysława Zdanowicza:nr telefonu  55 279 32 61

Kontakt

Księgarnia Zdanowicz - Kwidzyn
Łąkowa 21
82-500 Kwidzyn
NIP: 581-000-13-01

(55) 279 3261 pon.-pt. 9-18
ksiegarnia.zdanowicz@pro.onet.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.